محل تبلیغات شما

شرایط مهاجرت تحصیلی به آلمان

اینجا همه مدارک منو ۲ هفته ترجمه کرد
راضی هم بودم
ادیسه
شعبه دومشم پالادیومِ

کسی گروه آخن رو داره

منظورم از مراحل خاص اینه که باید واسه تغییر کاری کنم یا فقط برم یه دانشگاه دیگه که پذیرش دارم ثبت نام کنم و تموم
من میخوام با پذیرش مستر ادبیات انگلیسی ویزا بگیرم ولی تو آلمان لیسانس رشته ی دیگه ثبت نام کنم، شدنیه
منتشر شده توسط: Shahab

برای منم ارسال کنید
منتشر شده توسط: Ms Shahraki

وقتی ریجکت بشین که دیگه پاسپورت تحویل نمی دین که بخواد مهری بخوره یا نه
منتشر شده توسط: Yasaman Mb

به ادمین های گروه های ایالتی پیام بدین . با نامه پذیرش شما رو عضو میكنن

هنوز پذیرش ندارم
برای تکمیل فرم ثبت نام ترجیحا از بچه های معماری که پذیرش آخن دارن باید کمک بگیرم
بخصوصModulkatalogue ya Modulhandbuch

منم برای اینفورماتیک لیسانس میخوام اقدام کنم
فعلا Bayreuth و Wrzburg رو پیدا کردم،که وورزبورگ نمره حداقل ۸۰ میخواد.اگر بازم باشه احتمالا ترم تابستون نداشتن که ندیدم یا جاشون خوب نبوده چون منم شرق و شمال نمیخوام
منتشر شده توسط: Maryam

شما این کارو پیشنهاد میکنیدچون میگن تغییر شهر و دانشگاه شانسیه و ممکنه مشکل ساز شه،خودم میترسم ریسک کنم،چون نمیخوام اصلا برم ارشد و رشته لیسانسم و ادامه بدم.
منتشر شده توسط: Maryam

من مدارکمو تو اسیست آپلود کردم ولی قسمت Dokument میرم خالیه . چی کار کنم :(
منتشر شده توسط: Maryam ghaemi

این گفتگو در خصوص مهاجرت تحصیلی به آلمان در سامانه کاوالا منتشر شده است. برای اینکه متن کامل این بحث و گفتگو را مشاهده فرمایید به پست شرایط مهاجرت تحصیلی به آلمان مراجعه فرمایید.

خرید ملک در ترکیه

اخذ اقامت در ترکیه

کارگران هفت‌تپه با سم‌پاش ضدعفونی شدند

پذیرش ,تحصیلی ,آلمان ,مهاجرت ,رو ,ثبت ,شده توسط ,تحصیلی به ,مهاجرت تحصیلی ,ثبت نام ,به آلمان ,شرایط مهاجرت تحصیلی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک عاشقانه ی خوب برنامه سالانه تمیزکردن شوره کثیفی چربی نما آجر سنگ- نانو کردن سنگ نما- جلادهنده سنگ نما و آجر- نانو برای آجر - فروش انواع نانو - نانو گچ- رزین نانویی سنگ- براق نسیم باران چکاوک نگار فروش ملک سلامت و پزشکی افسوسم دکوراسیون چوبی طراحی سایت